УКР РУС ENG DE

Президент Компанія Продукція Нагороди КХП Проект забудови

  Кам’янець-Подільське ТДВ "АДАМС" створено 10.09.1994 року на базі Кам’янець-Подільського консервного заводу.
  Форма власності - колективна. Власником товариства є акціонери ТДВ "АДАМС".
  ТДВ "АДАМС" є одним з ведучих підприємств в Україні по переробці сільськогосподарської продукції.
  Підприємством виробляється 15 відсотків промислової продукції Кам’янець-Подільського району і третину консервованої продукції, що виробляється в Хмельницькій області. Проектна потужність підприємства - 80 млн. умовних банок в рік.
  Основними видами діяльності ТДВ "АДАМС" є:
 - виробництво фруктових та овочевих соків;
 - перероблення овочів та фруктів;
 - виробництво плодоовочевих консервів;
 - оброблення зерна;
 - виробництво круп;
 - виробництво борошна;
 - виробництво хліба та хлібобулочних виробів;
 - виробництво макаронних виробів;
 - вирощування зернових культур;
 - вирощування овочів.
  Підприємство істотно розширює асортимент харчової продукції. Щорічно тут сходять з конвеєра, зокрема, і 5 млн. банок кабачкової ікри. На внутрішньому ринку кабачкова ікра з торговою маркою "Адамс" має стабільний попит, так як і консервовані та мариновані огірочки.
  Фруктові консерви, зокрема варення, джеми, повидло зі слив, вишень, чорної смородини, чорноплідної горобини, які випускають сьогодні в сучасній скляній тарі, успішно конкурують з імпортними аналогами. Тут зміст, тобто якість і форма, гармонійно доповнюють одна одну.
  Підприємство не має заборгованості перед бюджетом і державними цільовими фондами. Таке зростання економічних показників, обумовлене посиленням технологічної дисципліни, економією сировини і енергоресурсів, впровадженням у виробництво новітніх іноземних технологій і обладнання. Понад мільйон гривень виділяє щорічно завод на потребі власного розвитку, на придбання і оновлення сільськогосподарської техніки.
  Так, на підприємстві встановлені лінії німецької фірми "Кляйн" і австрійської фірми "Бухер" по виробництву яблучного концентрованого соку потужністю 1,5 тис. тонн яблук за добу. Сік, що виробляється, відповідає світовим стандартам.Завдяки тісній співпраці з німецькою фірмою "Янке" концентрований яблучний сік, окрім ФРН, поступає до Австрії, Англії, інших країн Європи, а так само в США і Японію.
  У жерстяно-баночному цеху працює нова лінія "Блема" по виробництву жерстяної тари із зварним швом, що значно поліпшило її якість. Змонтована німецька лінія по лакуванню і літографії жерсті фірми "Антон Олерт". Для розливу фруктових соків в пакети введена у виробництво індійська пакувальна лінія. При консервації продукції застосовуються нові види скляної тари маленької ємності з кришками "Твіст-Офф".
  Для збору зеленого горошку товариством придбано шість англійських комбайнів фірми "ФМС", оператори яких пройшли навчання в Англії. Екологічно чиста сировина для виробництва фруктових, овочевих соків і плодоовочевих консервів вирощується на орендованих ТДВ "Адамс" землях (11 тис. 061 га, зокрема 4 тис. 175 га - зайнятих під фруктові сади), сільськогосподарських підприємствах Поділля і інших регіонів України.
  Рішенням Асоціації ділових ініціатив за високу якість продукції підприємству в Мадриді двічі вручена Золота Зірка якості.
  На 13 тис. га вирощуються зернові культури, врожайність яких складає - 35 центнерів з гектара. З метою обробки зерна, виробництва круп, муки, а також виробництва хліба, хлібобулочних і макаронних виробів, ТДВ "АДАМС" в 2004 році придбав контрольний пакет акцій Кам’янець-подільського комбінату хлібопродуктів. Щорічно на полях орендних цехів вирощується 800 тонн сім’я зеленого овочевого горошку, урожай якого повністю забезпечує технологічні лінії в переробний сезон. За чотири роки проведений комплекс агротехнічних заходів щодо реконструкції плодово-ягідних насаджень, яке дало можливість відновити плодоношення садів і ягідників.
  Підприємством налагоджені контакти з країнами ближнього зарубіжжя, а також з Німеччиною, США, Великобританією, Австрією, Канадою. ТДВ "Адамс" - один із засновників Хмельницького університету регіонального управління і права, газети " Край Кам’янецький ", Кам’янець-Подільскої телерадіокомпанії.
  За заслуги в розвитку економіки України і значний внесок в створення гідного міжнародного іміджу нашої Держави в 2000 році ТДВ "Адамс" занесено в "Золоту книгу ділової еліти України". Визнання успіхів, досягнень підприємства додає нову енергію для руху вперед.
  ТДВ "Адамс" знаходиться в постійному пошуку досконалих технологій, ефективних форм організації виробництва, надійних ділових партнерів, у тому числі і вітчизняних.
  Щодня ТДВ "Адамс" робить велику справу: виготовляє якісну продукцію, забезпечує добробут працівників і відновлює славу українського товаровиробника.Виробництво
Технології
ТМ "Адамс"
Співробітництво
На продаж
Сільське гос-во
Контактна інформація:   Наші нагороди


32319, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський р-н.,
с Жовтневе, вул. Матросова, 1, факс +38 (03849) 3-96-10, 3-99-60, електронна адреса info@adams.km.ua