УКР РУС ENG DE

Президент Компанія Продукція Нагороди КХП Проект забудови

      Цех лакування і літографування жерсті, з якої виробляють консервні банки, був обладнаний завдяки співпраці і при підтримці відомої західногерманської фірми "Антон Олерт", яка поставила нове обладнання для цеху, що реконструюється, і направила в Кам'янець-Подільський своїх шефмонтажників, з якими тісно співпрацювали заводські фахівці. На підприємстві встановлені лінії німецької фірми "Кляйн" і австрійської фірми "Бухер" по виробництву яблучного концентрованого соку потужністю 1,5 тис. тонн яблук за добу.
   Лінії працюють чітко і бездоганно. Гідравлічні установки в цеху при піковому навантаженні практично не вимикаються. Тугі струмені води подають відбірні, соковиті плоди на конвеєр. Все підвладно єдиній меті - своєчасній переробці фруктів, яких за сезон поступає до сотні тисяч тонн, і строгому дотриманню всіх без виключення технологічних процесів по виготовленню концентрованого яблучного соку. Обов'язки ручної праці узяли на себе електроніка, автоматика.При таких темпах відволікатися ніколи.
   Інформація про стан і роботу технологічних ліній поступає на комп'ютерні монітори. Оператори зчитують її, стежать, щоб техніка, в автоматичному режимі забезпечувала чітке виконання заданої програми. За зовнішньою легкістю криється висока професійна підготовка людей, розумове і психологічне навантаження, а також здатність блискавично орієнтуватися в нештатній ситуації, якби подібна трапилася. Сік, що виробляється, відповідає світовим стандартам. Для розливу фруктових соків в пакети введена у виробництво індійська пакувальна лінія.
   Рішенням Асоціації ділових ініціатив за високу якість продукції підприємству в Мадриді двічі вручена Золота Зірка якості.
   У жерстяно-баночному цеху працює сучасна лінія "Блема" по виготовленню жерстяної тари із зварним швом, що значно поліпшило її якість і підвищило попит на овочеві консерви в таких банках. При консервації продукції застосовуються нові види скляної тари маленької ємності з кришками "Твіст-Офф". Для збору зеленого горошку увагу привернули комбайни англійської фірми "ФМС". По виробництву такої техніки по американському патенту фірмі належить пріоритет в Європі.
   Встановленню довгострокової співпраці з фірмою сприяло придбання спочатку двох, а пізніше ще чотирьох комбайнів і стажування заводських фахівців в Англії. Машини справили найкраще враження. Високопродуктивні, зручні в експлуатації, втрат майже не допускають. Сподобався і технічний дизайн машини - красива, компактна і комфортні умови, створені в кабіні для комбайнера. Комбайни здатні працювати при будь-якій погоді. Заводські механізатори після навчання на перших же горохових жнивах виявилися на висоті.   
   Горох, що поступає в цех на переробку, радує погляд - добірний, непошкоджений, приємно глянути. Овочевий цех працює на повну потужність. Змонтовані наперед угорські лінії працюють чітко. Механік і налагоджувальник уважно стежать, як на спеціальних моніторах як ритмічно б'ється пульс могутнього цехового організму. Потужність змонтованих ліній - 8 млн. умовних банок за рік.
   На підприємстві створені умови для швидкого заморожування свіжих овочів і фруктів за допомогою могутньої угорської холодильної установки "Tata-Freeze-Belt", ємністю 6 тис. тонн. Замовлення на заморожений горошок поступило зБукингемського палацу - резиденції британської королеви Єлизавети. 
На хлібні поля в жнивну пору виходять десять могутніх зернозбиральних комбайни "Дон-1500". Така техніка убирає хліб не тільки на власних полях, але і допомагає іншим господарствам. 


Виробництво
Технології
ТМ "Адамс"
Співробітництво
На продаж
Сільське гос-во
Контактна інформація:   Наші нагороди


32319, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський р-н.,
с Жовтневе, вул. Матросова, 1, факс +38 (03849) 3-96-10, 3-99-60, електронна адреса info@adams.km.ua